Prekių pristatymas

 • Etre.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis Venipak kurjerių paslaugomis, o prireikus – savo užsakymą galėsite atsiimti fizinėje Etre.lt parduotuvėje, esančioje Kaune! Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą prieš pabaigiant apmokėjimo procesą!
  • Prekių pristatymo kaina Lietuvoje – 3 Eur.
  • Užsakymo atsiėmimas fizinėje Etre.lt parduotuvėje Kaune (Kęstučio g. 51) – NEMOKAMAS. (Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime el. paštu ir/arba sms žinute).

   

  Venipak kurjerių paslaugos

  Norėdami, jog Jūsų siunta Jus pasiektų norimu adresu – rinkitės kurjerio paslaugas. Prieš gaudami savo užsakymą – iš Venipak kurjerių gausite SMS žinutę su pristatymo informacija, o tai pat – kurjerio telefono numeriu, kad esant reikalui, galėtume susisiekti su siuntos pristatytoju. Jei Venipak kurjeris dėl Jūsų kaltės negalės pristatyti siuntos (nebūsite nurodytoje vietoje arba kurjeris negalės su Jumis susisiekti telefonu)  – pakartotinas pristatymo išlaidas privalėsite apmokėti Jūs. Primename, jog siuntos yra perduodamos tik gavėjui, kurio vardas ir pavardė yra užregistruoti užsakymo metu, nebent būsite nurodę kitaip.

  Kurjeriams priėmus Jūsų siuntinius – prekės bus pristatytos per 1-2 dienas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).

  Atsiėmimas fizinėje “Etre.lt” parduotuvėje, Kaune (Kęstučio g. 51).

  Savo užsakymą galėsite atsiimti darbo dienomis 09:00-20:00 mūsų fizinėje parduotuvėje. Apie paruoštą atsiimti užsakymą Jus informuosime Jūsų paskyroje nurodytu numeriu ir/arba elektroniniu paštu.

  Pristatymo terminas.

  Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime per 2 – 7 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje – informuosime Jus apie galimą uždelsimą kaip įmanoma skubiau, o prekes pristatysime per 14 darbo dienų nuo patvirtinto užsakymo apmokėjimo.

  Dėl šalyje susiklosčiusios situacijos siuntos pristatymas nuo jos įteikimo kurjeriui gali prasitęsti iki 3 d.d.